Debata „Ewaluacja do lamusa?”
W dniu 2 kwietnia 2025 roku odbyła się bardzo istotna dla naszego środowiska akademickiego debata pod jakże symptomatycznym tytułem „Ewaluacja do lamusa?”. Debata dotyczyła problematyki zarówno zasad najbliższej ewaluacji obejmującej kończący się okres, jak również (co wydaje się nie mniej istotne) kolejnej ewaluacji. Szczególnie istotne są tu kolejne wystąpienia Pani Minister, ale głosy pozostałych uczestników są również bardzo ważne. Zapraszam wszystkich zainteresowanych sprawami ewaluacji do zapoznania się z przebiegiem tej debaty.
Uwaga! Obraz i dźwięk pojawiają się około 4 minuty przesłanej transmisji.
